تولدتون تو کدوم یکی از این 8 ردیف قرار گرفته؟؟؟؟؟؟

برای من که واقعاً درست بود خیلی جالبه


ü    سگ         

11 تا 19 دی         

12 تا 14 فروردین         

25 تا 30 خرداد        

19 تا 24 تیر         

6 تا 8 مهر         

10 تا 25 آذر   

     

ü    مـوش         

20 دی تا 4 بهمن         

25 اسفند تا 3 فروردین         

26 فروردین تا 6 اردیبهشت        

11 تا 13 خرداد         

10 تا 18تیر         

25 مرداد تا 3 شهریور  

      

ü   شیــــر        

 5 تا 11 بهمن         

22 تا 24 اسفند         

1 تا 10 خرداد         

10 تا 25آبان 

       

ü    گربـه         

12 تا 16 بهمن         

4 تا 11 فروردین         

4 تا 9تیر         

5 تا 9 مرداد         

24 شهریورتا 5 مهر         

 26 آبان تا 9 آذر 

       

ü    کبوتـر         

17 تا 25 بهمن         

24 تا 31 اردیبهشت         

25 تیرتا 4 مرداد         

10 تا 23 شهریور         

5 تا 10 دی 

       

ü   لاک پشت         

26 بهمن تا 2 اسفند         

7 تا 10 اردیبهشت         

14 تا 24خرداد         

4 تا 9 شهریور         

24 مهر تا 5آبان    

    

ü     پلنگ         

3 تا 9اسفند         

15 تا 25 فروردین         

6 تا 9 آبان    

    

ü   میمون         

10 تا 21 اسفند         

11 تا 23 اردیبهشت         

31 خرداد تا 3 تیر         

10 تا 24 مرداد         

9 تا 23مهر         

26 آذر تا 4 دی         

10 تا 14خرداد       

 

ü     سگ: وفاداروخواستنی        

هرگز نمی توان دروفاداریتان شک کرد. درکارتان صداقت و خلوص نیت به چشم می خورد. بسیار ساده دل و بی شیله پیله. اهل جروبحث کردن نیستید. متواضع، خاکی و واقع بین. به همین دلیل است که دوستانتان دل بسته ی شما می شوند. در انتخاب پوشاک وسواس و سلیقه ی خاصی دارید. اگرلباسهایتان مطابق مد روز نباشد، مسلماً ناراحت می شوید. محبوب، پرطرفدار،خوش برخورد و باگذشت هستید. دوستانی بسیارخوب و قابل احترام دارید، دوستانی که هرکدام شخصیت برجسته ای دارند.


ü  موش : تاحدی شیطان، ناقلا و بازیگوش. برق بازیگوشی در چشمانتان همان عاملی ست که موجب گیرایی و جذابیت بالای شما در نزد اطرافیان و دوستان می شود. بسیار شوخ طبع و بامزه . پس تعجبی ندارد که مردم خواهان همکاری شما بوده و چشم انتظار حضورتان در تمام فعالیتهای گروهی می شوند. ازسوی دیگر حساس و دل نازک هستید که این یکی از نقاط ضعفتان است. مردم مجبورند هنگام حرف زدن با شما ، درانتخاب کلمات بسیار دقیق و سنجیده عمل کنند. خدا به داد کسی برسد که هنگام روبرو شدن با شما با کلمات بازی کند!   

ü    شیر : درست برخلاف اسم شیر،عاشق صلح وآرامش هستید. ترجیح می دهید از موقعیتهایی که نیاز به جنگ وجدال درآن حس می شود، پرهیز کنید. از بودن در هوای آزاد لذت می برید و از نشستن طولانی مدت دریک جا بیزارید. رهبر به دنیا آمده اید و این استعداد راداریدکه چگونه دیگران رابه کارکردن وادار کنید. دوست دارید که دوستتان بدارند. هنگامی که می بینید توجه کسی به سوی شما جلب شده است،خود را به تمامی وقف او می کنید! بسیار صفت پسندیده ای است...اما به شما اخطار می کنم:برخی میتوانند با سود جستن از این ویژگی اخلاقی ، بیش از حد تملق شما را بگویند وکارشان را پیش ببرند. بنابراین مراقب باشید.   

ü   گربه : بسیار دوست داشتنی و تحسین برانگیز گاهی اوقات خجالتی اما زیرک وسریع الانتقال. گه گاه سکوت راترجیح می دهید.دوست داریدبه همه ی مسایل پی ببریدوازهرماجاریی سردربیاورید. درشرایط عادی خونسرد وخوددارهستید. اماوقتی پای استدلال به میان می آید به آتشفشانی آماده فوران شبیه می شوید. بشدت طرفدار مُد هستید . ولی بطورکلی با هر تیپ آدمی نشست وبرخاست می کنید. اما دوست ندارید که با غریبه ها زیاد حرف بزنید . مردم در کنار شما راحت هستند و در انتخاب دوستانتان دقت می کنید.         

ü    لاک پشت: پاک سرشت و نیکوخصال . حدیث مهربانی شما همیشه نقل مجلس است. شما نیز دوستدار صلح و آرامش هستید. هیچ وقت دوست ندارید مقابله به مثل کنید حتی با کسی که خلافکار است. از این رو همه دوستتان دارند. دلتان نمی خواهدغیبت دیگران را بکنید. مردم عاشق طرز برخورد و رفتار شما با اطرافیانتان هستند. همیشه می توانید عشق بورزید. از همه بهتر اینکه انتظار ندارید کسی این عشق شما را پاسخ بگوید. بسیار بلندنظر و دست و دلباز هستید.         

اینکه به هرچیز از سمت و سوی واقعی آن نگاه می کنید، بهترین تاثیر را روی طرف مقابلتان می گذارید.

ü   کبوتر: شماسمبلی از رویکرد هرچه پیش آیدخوش آیدهستید. اطرافتان هراتفاقی بیفتد،خوشایندیا ناخوشایند به حالتان فرقی نمی کند. درحقیقت هرجا میروید شادی رامی پراکنید. راهبری جمع دوستان همواره بعهده شماست وبه وقت نیازدرتسلی بخشیدن به افراد مهارت بالایی دارید. ازریاکاری بیزارید و از افراد ریاکار دوری می کنید ، آنهاجایی درزندگیتان ندارند. در کارتان بسیار منظم و اهل حساب وکتاب هستید. بنابراین هیچ وقت با انباشتگی وبه تعویق افتادن کار مواجه نمی شوید. ولی آگاه باشید : خیلی زود در دام عشق گرفتارمی شوید.

ü   پلنگ: شمافردی مرموزهستید. می توانید به راحتی فشارهای زندگی را تحمل کنید و در رویارویی باهر ناملایمتی عنان اختیار از کف نمی دهید و صبرپیشه می کنید. بیشتر اوقات می توانید جدی و مصمم باشید و عاشق شایع پراکنی به همراهی دوستانتان هستید. بسیار مبادی آداب و آراسته. دلتان می خواهد هر موقعیت و هرچیزی به همان شکلی که خودتان دوست دارید، برایتان فراهم شود، که البته گاهی اوقات این کار شدنی نیست. در نتیجه ممکن است در برخی روابط انسانی شکست بخورید. اما از سوی دیگر دوست دارید هر زمان دیگران نیازمند حضورتان هستند درکنارشان بوده آنها را در حل مشکلاتشان یاری کنید و در سختی ها دوشادوش هم گام بردارید.        

ü    میمون : بسیارکم حوصله وعصبی. دلتان می خوهدهرکاری باسرعت هرچه تمام ترانجام شود. اساساًفردی بی شیله پیله بوده وعاشق این هستیدکه کانون توجه قراربگیرید. ازاین رهگذر،منحصربه فردو بی مانندهستید.